Przeżyj przygodę z synem lub córką!


 
 

No to wyjeżdżamy!

Nie chciałem patrzeć, jak Miłosz marnuje czas przed komputerem. Owszem, uprawia sporty i ma kolegów, ale pokusa leżenia na kanapie jest zbyt duża. Mi te „chłopackie” lata kojarzą się jednak z przygodą, czasem na świeżym powietrzu, odrobiną ryzyka i szaleństwa. No i stanowczo za często nie ma mnie w domu, chciałbym ten czas, który razem mamy, spędzić intensywnie – więc pojechaliśmy!

Moja kolej na opiekę

Męska wyprawa to inny świat niż wyjazdy rodzinne. Nie było mamy Miłka pilnującej, czy ma czapkę i suche skarpetki. Miałem frajdę z tego, że to ja o niego dbałem, po mojemu – były nocne opowieści w namiocie, wspólne polowe śniadania i kolacje. Doskonale sobie poradziliśmy, choć może nie było serwetek, a Miłosz otwierał puszki nożem :).

Wszystko wspólnie, po partnersku

I o to właśnie chodziło – nie było leżenia na fotelu, tylko solidne, morskie treningi. Miłek bardzo chciał się popisać, ze wszystkim nadążać i radził sobie świetnie, a ja mogłem mu podpowiadać i wkręcić się we wszystko razem z nim, jak duże dziecko – i na desce, i biegając w dmuchanej kuli, i strzelając z łuku.

Windsurfing ze znakomitymi instruktorami

Mieliśmy świetnego instruktora – medalistę Mistrzostw Polski, który uczy bardzo skutecznie. Ale niemniej zaimponował mi mój syn. Chciałbym przeżyć coś takiego w dzieciństwie z moim tatą. Gdy patrzyłem, jak świetnie sobie radzi, jaki jest zwinny, byłem taki dumny. Widzę, jakie ma ogromne możliwości, jaki jest podobny do mnie. Świetne uczucie.

Weekend pełen przygód

Właśnie o to mi chodziło, postawić syna w nowych sytuacjach, pokazać mu, żeby się nie poddawał. To też świetna szkoła oceny ryzyka, własnych sił, podejmowania decyzji. Myślę, że Miłosz poczuł, że w niego wierzę, poczuł tę męską moc w sobie – widziałem to na własne oczy.

parallax background

Warto się zdecydować!

Byliśmy tak pozytywnie zmęczenie i oderwani od świata. Znakomity wspólny czas – polecam, śmiało rezerwuj termin!

 
 
parallax background

Warto się zdecydować!

Byliśmy tak pozytywnie zmęczenie i oderwani od świata. Znakomity wspólny czas – polecam, śmiało rezerwuj termin!

 

Gotowi na przygodę?