Nietuzinkowo i ciekawie!

Chciałbyś zorganizować nieformalne spotkanie zespołu czy imprezę integracyjną dla firmy? Jeśli poszukujesz kogoś doświadczonego, z głową pełną ciekawych pomysłów, to bardzo dobrze trafiłeś! Odciążymy Cię w organizacji, przedstawimy ofertę dostosowaną do oczekiwań i profilu Twojej grupy.

Czego możecie być pewni? Zapomnicie na moment o codziennej rutynie. Pomożemy Wam zbudować lub wzmocnić relacje między pracownikami. Zadbamy o zgrany, wydajny, silnie zmotywowany zespół, co przełoży się w przyszłości na wyniki firmy. Wiemy jak zapewnić dawkę pozytywnej energii i adrenaliny. Tylko podczas zabawy można się lepiej poznać, zrozumieć i odkryć swoje mocne strony.

Zaufanie, którym obdarzają nas stali Klienci pokazuje, że robimy to dobrze. Przekonajcie się Państwo, że sprawna organizacja i bezpieczeństwo, które zapewniamy to recepta na udany event i przede wszystkim dobrą zabawę.

W przypadku zainteresowania, zapytania prosimy kierować na adres:

biuro.paul@gmail.com

lub pod numerem telefonu

515 226 837

Zaufali nam m.in: Logisfera, Vector Technologies, Nordea Bank, Intel Technology Poland sp. z o.o., kancelaria adwokacka Gostyński i Wspólnicy sp. k. Young Digital Planet

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY