O nas

Biuro Turystyczne PAUL Academy rozpoczęło swoją działalność w 2006 roku. Początkowo jako szkoła narciarska Paul SKI, a od 2009 również jako Biuro Turystyczne  PAUL Podróże z Duszą.  w 2017 nastąpiła konsolidacja obu działalności i powstała jedna marka PAUL Academy.

Skupiamy się na dwóch profilach naszej działalności. W okresie wiosenno-jesiennym organizujemy wycieczki jednodniowe i wielodniowe, obozy integracyjne, zielone szkoły, a latem pełne przygód długoterminowe campy. Mamy w swojej ofercie szerokie możliwości wyboru odpowiedniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Zimą natomiast koncentrujemy się na narciarstwie i snowboardzie. Obsługujemy trzy stoki na Pomorzu: w Przywidzu, Paczoskowie oraz jedynym w regionie istniejącym sztucznym stoku Skimondo w Gdańsku Oliwie. Posiadamy wykwalifikowanych instruktorów, którzy udzielają indywidualnych lekcji, ale także proponujemy szczególne oferty dla maluchów oraz starszych dzieci, które chcą zdobywać umiejętności w grupie. Organizujemy również wyjazdy w polskie góry oraz zagraniczne, np. coroczny wyjazd rodzinny w Alpy oraz wiele innych.

Jaką mamy misję?

Naszą misją przede wszystkim jest organizowanie podróży, które mają w sobie „duszę”, czyli coś ożywiającego, niebanalnego, głębokiego. Chcemy, aby wyjazdy z PAUL Academy zawierały w sobie wiele niezapomnianych przeżyć, dobrych emocji oraz budowały nowe przyjaźnie pomiędzy uczestnikami. Klimat naszych wypraw tworzą ludzie stanowiący kadrę, miejsca, do których jeździmy oraz program, jaki proponujemy.

Szczególnie ważni są dla nas młodzi ludzie. Mamy świadomość, jak istotny jest dla człowieka czas dzieciństwa i dojrzewania, w którym kształtuje się jego osobowość. Chcemy, by nasze podróże, oprócz zabawy i wypoczynku, pomagały wychowywać młodzież i to w ujęciu całościowym, obejmującym trzy aspekty:

  • fizyczny – duży akcent kładziemy na wypoczynek aktywny, sport, wędrowanie, elementy survivalu;
  • intelektualny – głównie poprzez realne poznawanie kultury, historii miejsc, do których podróżujemy oraz poprzez specjalnie dobrane gry i zabawy;
  • ogólnorozwojowy  – staramy się, aby podróże i kontakt z innymi ludźmi wpływał kształcąco na dziecko, pomagał zawierać przyjaźnie i konfrontować się z otaczającą rzeczywistością.

7000

przeszkolonych kursantów

10

lat PaulSki

3

stoki na pomorzu

3000

uczestników campów i zielonych szkół

70

zielonych szkół i campów

5

lat podróży z Paul

Nasza kadra

Wychodzimy z założenia, że jedną z najbardziej fascynujących przygód życia, a jednocześnie najlepszą drogą wychowania jest spotkanie z drugim człowiekiem, dlatego nasze wyjazdy, oprócz istotnych treści merytorycznych i po prostu zabawy, są okazją do spotkań z nietuzinkowymi ludźmi. Nasza kadra to takie osoby, które mają pasje, zainteresowania, a przede wszystkim radość życia, czym chętnie dzielą się z innymi podczas pracy z dziećmi oraz młodzieżą. Zapoznaj się z sylwetkami naszych wychowawców oraz instruktorów klikając:

TUTAJ

nasza kadra

partnerzy

 

zaufali nam

 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Jana Pawła II w Gdańsku

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Lokomotywa

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Edukacja w Drodze

III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

Szkoła Podstawowa im. św. Jana de La Salle w Gdańsku

Szkoła Podstawowa nr 92 w Gdańsku

Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Leźnie

Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w Gdańsku

Zespół Szkół w Wierzchucinie Królewskim

Gimnazjum nr 19 im. gen. M. Zaruskiego w Łodzi

Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdyni

Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie

rekomendacje i certyfikaty

Poniżej przedstawiamy licencje uprawniające do prowadzenia działalności szkoleniowej w zakresie narciarstwa podstawowego.