Narciarskie przedszkole MIŚKI

 

MIŚKAMI nazywamy najmłodsze dzieci, które przygodę z nartami rozpoczynają w naszej szkole. Staramy się otoczyć je szczególną troską. Zależy nam, by Państwa pociechy poprzez zabawę i naukę z instruktorem zachwyciły się sportami zimowymi i rozwinęły swoje umiejętności narciarskie. Od tego roku zapraszamy również do naszego przedszkola dzieci, które nie będą się uczyć jazdy na nartach. Z myślą o nich przygotowaliśmy zabawy z animatorem, które trwają równolegle z zajęciami narciarskimi.

 

Niezwykle ważna jest dla nas kwestia bezpieczeństwa MIŚKÓW. Dlatego też:

  • wszystkie maluchy szkolące się pod okiem naszych instruktorów muszą mieć kask
  • wszystkie małe dzieci otrzymują kamizelki ostrzegawcze z logo MIŚKA lub numerem startowym, co sprawia, że czują się wyróżnione i dobrze widoczne na stoku
  • pierwsze kroki narciarskie MIŚKI stawiają na łagodnym, wydzielonym stoku, co zapewnia im maksymalne bezpieczeństwo. Sam stok, jak i śnieżny plac zabaw ze specjalnymi zabawkami, tyczkami, torem przeszkód znajdują się na ogrodzonym terenie „Stacji Rodzinka”. Sprawia to, że nauka w naszej szkole jest jeszcze bardziej przyjemna i przynosi lepsze efekty
  • kolejne lekcje MIŚKÓW odbywają się już na stoku głównym (Przywidz), miejscu przyjaznym dla uczących się. Długość stoku (niemal dwukrotnie większa od drugiego w kolejności stoku na Pomorzu), łagodne nachylenie i szeroko wypłaszczony odcinek końcowy gwarantują bardzo dobre warunki do nauki. Stok jest sztucznie dośnieżany i ratrakowany
  • kadra instruktorów Paul Academy odbywa specjalne szkolenie w zakresie pracy z dziećmi. Traktujemy tę sprawę z dużym zaangażowaniem!

Zapraszamy w weekendy i ferie do Narciarskiego Przedszkola MIŚKI! – zajęcia grupowe

Miejsce: Ośrodek Sportów Zimowych w Przywidzu www.nartyprzywidz.com.pl

Organizator: Licencjonowana Szkoła Narciarstwa i Snowboardu Paul Academy

Czas trwania: weekendy (w czasie działania stoku) oraz ferie (29.01 – 02.02.2018 lub 5-9.02.2018)

Wiek dzieci: 4-6 lat

Czas zajęć: 3 godziny zegarowe dziennie od 10.00 – 13.00. Zbiórka już ze sprzętem narciarskim przed biurem Szkoły Paul Academy o 10.00 po wcześniejszym opłaceniu lekcji w biurze. Zajęcia skierowane są do dzieci początkujących w jeździe na nartach. Dla dzieci dobrze jeżdżących skierowana jest oferta Klubu Sportowego HaSki.

Grupy zajęciowe:  5-12 osób – na jednego instruktora maksymalnie 6 dzieci.

Struktura zajęć:

10.00 – 11.30 – nauka jazdy na nartach poprzez zabawę w grupie.

11.30 – 13.00 – przerwa na ciepłą herbatkę/soczek i drożdżówkę (w cenie przedszkola) a następnie zabawy pod okiem instruktorów i animatora na terenie „Stacji Rodzinka”.


1 godzina 1 dzień (3 godziny) Weekend (2 dni po 3 godziny) Ferie (5 dni od poniedziałku do piątku po 3 godziny każdego dnia)
30 zł 80 zł 160 zł 350 zł

 

Wymagania sprzętowe: narty, buty narciarskie, kaski, (kijów narciarskich nie bierzemy). Zajęcia odbywają się w większości na zewnątrz i wymuszają sporą aktywność dlatego nie należy ubierać dzieci zbyt ciepło aby się nie przegrzały.

Koszt szkolenia nie obejmuje karnetów na wyciąg główny, które trzeba będzie kupować samodzielnie (dla uczestników kursu karnety w ulgowej cenie). Cena obejmuje całodzienny pobyt na terenie „Stacji Rodzinka”.

Zgłoszenia mailowo na adres: biuro.paul@gmail.com, ewentualnie pod numerem telefonu: 509 125 334. W zgłoszeniu należy podać:

– imię i nazwisko osoby, która chce wziąć udział w kursie

– wiek

– termin kursu: 29.01 – 02.02 lub 05.02 – 09.02 lub wybrane dni weekendu

– telefon kontaktowy

Uwaga! Przypominamy, że zgodnie z ustawą dzieci i młodzież do 16 roku życia mają obowiązek jazdy w kaskach. Osoba w tym wieku bez kasku nie może uczestniczyć w naszym kursie. Istnieje możliwość wypożyczenia kasku w wypożyczalni na stoku.

Uwaga! Ilość miejsc na kursie jest ograniczona a zainteresowanie z reguły bardzo duże. O zakwalifikowaniu do grupy będzie decydować kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie wpisania na listę zostanie do Państwa przesłane drogą mailową. Po otrzymaniu potwierdzenia prosimy o dokonanie przedpłaty w wysokości 50 zł na konto Organizatora. Szkoła zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości godzin lub zmiany ceny w przypadku, gdy grupa będzie liczyć ponizej 5 osób.

 

Dane do wpłat:

Paul Academy Sp. z o. o.

Al. Niepodległości 719/1

81-853 Sopot

Nr konta bankowego:

Konto w PLN: 49 2490 0005 0000 4520 1905 5175 (Alior Bank)

Konto w EURO: 98 2490 0005 0000 4600 5757 6795 (Alior Bank)

 

Pozostałej części płatności należy dokonać przelewem co najmniej trzy dni robocze przed rozpoczęciem zajęć na konto bankowe podane powyżej.

 

Aby dokonać zapisu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

NARCIARSKIE PRZEDSZKOLE „MIŚKI”

 

Uczestnictwo w kursach jest równoznaczne ze zgodę na wykorzystanie przez Paul Academy wizerunku uczestników w materiałach reklamowych takich jak katalog, plakat oraz na stronie internetowej i kontach na portalach społecznościowych.